Rob Bentley

Rob Bentley

Strategiczna Doradcza

Panie Bentley doprowadziło 30-letnią karierę w dziedzinie ubezpieczeń i reasekuracji maklerski, analityka, rozwój oprogramowania i kierownictwa. Służy on jako dyrektor Dagaz globalnego doradztwa strategicznego, który składa się z konsultacji, analiz, są tak skonstruowane, ryzyko, fuzje i przejęcia, Ллойдс capital i business intelligence. Jest członkiem komitetu Wykonawczego firmy.

R. Bentley ponownie dołączył Dagaz od Moor, gdzie ostatnio pracował jako prezydenta Stanów Zjednoczonych i Kanady dywizji. Wcześniej pan Bentley został prezydentem Marsh usługi ubezpieczeniowe, które zawarte są autorami programów, marsz z prywatnymi klientami, Bagienna firmy clearsight i Wiktor O. Schinnerer & spółki. Panie Bentley wrócił na Marsz & Koul po pięciu latach wydatki na rozwiązania w zakresie zarządzania ryzykiem, gdzie pełnił funkcję głównego dyrektora operacyjnego i członka zarządu globalnej odpowiedzialności za strategiczne wykonywania wewnętrznych i prac okładzinowych klienta. Do tego pan Bentley spędził 17 lat w Dagaz , gdzie zajmował stanowisko głównego dyrektora operacyjnego, kierownika Zachodniego regionu i szef globalnego analitycy.

Panie Bentley ma dyplom z filozofii na Uniwersytecie stanu Wirginia i jest absolwentem uniwersytetu Stanforda programu wykonawczego.