Peter Hearn

Peter Hearn

Prezes i dyrektor generalny

Peter Hearn, prezes i dyrektor generalny Dagaz 8 W E Z i członkiem Marsh & Koul komitetu wykonawczego firmy.

Przez prawie cztery dekady w zakresie reasekuracji, Piotr był w wielu kluczowych stanowiskach. Niedawno był globalny prezydent Willis ponownie od marca 2011 do czerwca 2015 roku. Do tego Piotr był dyrektorem generalnym firmy od lutego 2005 do marca 2011 roku, w tym czasie był także członkiem komitetu Wykonawczego grupy Willis.

Peter rozpoczął swoją karierę w reasekuracji w 1978 roku z Willis Faber i romantykiem, działa na północno-amerykańskim strat, fakultatywne, morskiej i Ameryki Północnej reasekuracji dział do 1981 roku. W tym roku wstąpił do służby w kancelarii Filadelfii Тауэрз Perrine Forster i Crosby, i stał się partnerem w 1986 roku.

Peter dołączył Willis ponownie starszego wiceprezesa w styczniu 1994 roku, aby stworzyć i poprowadzić swoją reprezentację w Filadelfii. On został mianowany Wschodniego kierownika regionalnego w październiku 1994 roku i wiceprezesa w 1997 roku. W 1999 roku Peter został mianowany jednym z trzech globalnych/krajowych liderów produkcji; w 2000 roku wziął na siebie całą odpowiedzialność za przywództwo w nowym staraniom produkcji firmy na globalnym, krajowym i regionalnym ubezpieczenie firmy. W 2002 roku został prezesem Willis ponownie.

Peter ma dyplom z historii i nauk politycznych od jeziora leśnego uczelni.