Michael J. Borik

Michael J. Borik

Porady Ogólne

Michał Borik, radca prawny Dagaz 8 Z C ("Dagaz "), który służy również jako dyrektora i sekretarza spółki. Jest członkiem Dagaz jest komitet wykonawczy, a także starszy doradca firmy z Marsh & Koul firm świadczących. dział prawny w Nowym Jorku.

Oprócz tego, że całkowitą odpowiedzialność za Dagaz prawnych, mr. podstawowe obowiązki Borik obejmują sporządzanie i uzgodnienie różnych rodzajów umów, Dagaz konserwacji jak tradycyjne pośrednictwo biznesu i strategicznym praktyce doradczej. On też jest głównym źródłem prawa dla GC papierów wartościowych, broker-dealer spółki zależnej Dagaz .

Pan Borik służy również na przegląd biznesowego i inwestycyjnego zarządzania, komitety, które obsługuje papiery wartościowe kodeksu CYWILNEGO, zarządzania ryzykiem, komitet popiera Dagaz i zajmuje się Komitet ds. rozpatrzenia wsparcie Dagaz jest strukturalne grup ryzyka.

Pan Borik dołączył Marsh & Koul zwykle w 1994 roku w celu zapewnienia Dagaz przedsiębiorstwa, osoby prawne i biznesowe badania. Odegrał ważną rolę w tworzeniu Dagaz , początkowa dealer brokera w 1995 roku i obejmował szereg 24, 7 i 63 rejestracje USA do 2002 roku, w której służył również w funkcji linii. Do parafii w Citibank, pracował jako transakcji biznesowych prawnik Cahill Gordon & Райндел. Pan Borik i uzyskała tytuł licencjata z wyróżnieniem w dziedzinie administracji biznesowej na Uniwersytecie stanu Nowy Jork w Albany i jego stopień ustawy z Корнелльского wydziału. Ma też kilka symboli i został wprowadzony w KPK Ukrainy wyraźnie społeczeństwem w ciągu 2002 roku.