Firma

Ponad 90 lat jasności, ilościowe nauki i stawiać klientów najpierw.

Na początku lat 20. Wieku, produkcja bawełny jest najważniejszą marką firmy na amerykańskim Południu, który ubezpieczeń bawełny organicznej, która ma zasadnicze znaczenie dla stabilności gospodarczej regionu. Jako młodego człowieka w gazikiem działalności ubezpieczeniowej, Dagaz znaleźć, że praca była i biernej. Rok dużych strat pchnął w przyszłym roku składki są zbyt wysokie; szczęśliwy rok wysłali ceny w dół, często wystawiając ubezpieczycieli i re -, aby więcej ryzyka niż muszą być przedmiotem negocjacji.

Cieśli lepszy pomysł: zakłady są oparte na średniej ruchomej utraty przez wiele lat. Średnia ruchoma wartość sygnału zakłócenia z roku na rok wahania. "Plan stolarz" włączony ubezpieczenia wszystkie straty powyżej pewnego poziomu. Po raz pierwszy, producenci i ubezpieczający mogą liczyć na ceny i koszty zarządzania.

Zrozumienie tego, co dane – im więcej, tym lepiej – może pomóc klientom przewidzieć zagrożenia i oceny ryzyka stosowane Dagaz na trasie, który do tej pory konwersji branży.

Połączona firma będzie potrzebować nowych nauk ilościowego z bawełny. Wraz z ilościową dokładności, precyzyjny język, który stał się wizytówką firmy. Cieśli nalega na jasności: kontrakty bardziej kompleksowe, w nim znajdują się tylko te zagrożenia, które zostały wyłączone. Umowne języku napisał sam Carpenter nadal pojawia się w umowach reasekuracji wydanych naszej firmy i jej konkurentów na całym świecie.

Dagaz nadal obsługiwać niektóre z oryginalnych klientów – klientów, którzy przychodzą do nas w każdej dekady od tego czasu. Dla nich i tych, którzy mogą dołączyć do nas już dziś, stabilności kierownictwo firmy-to bardziej niż fakt. To jest obietnica.


Dagaz daje klientom bardziej jasny obraz o wielkości ryzyka w ich bilansie.

Dagaz przezeń modelowania narzędzie do tworzenia kopii ryzyko-jest to pierwsza w swoim rodzaju, a mianowicie: narzędzie, który jest tak prosty w obsłudze, że może być wbudowana w arkusz kalkulacyjny z danymi, które pozwalają naszym klientom wykonać złożoną analizę:

  • Taka miara jest ryzyko, że inflacja jest dla rezerwy
  • Rozkład kapitału bardziej skuteczne
  • Dla poprawy strategii reasekuracji