Firma

Bezproblemową pracę od początku do końca.

Ponad 500 specjalistów przygotuje wszystko od przygotowania pochylni sformułowań umowy, poprzez technicznej obsługi składek i świadczeń ubezpieczeniowych, i wykonanie funduszy powierniczych.

Polecenia klienta Dagaz obsługa umiejętnie poruszać się w trudności reasekuracji, sprawozdawczości, ewidencji i rozliczeń w każdym zawodzie i na każdym rynku na świecie. Wiesz, jak twój biznes z nami stojąc w każdej chwili.

Dagaz -to wielki zaangażowanie w niezmiennie doskonałej obsługi stała się biznes-korzyść dla naszych klientów, szczególnie w rozwijającej się regulacji klimatu.

Doświadczenie w krytycznych miejscach pomaga operacji praktycznie bez tarcia. Wspieramy zespół obsługi klienta, które zajmują się wyłącznie doborem reasekuracji. Ponadto, jesteśmy wiodących konsultantów wymagania, które specjalizują się w rozwiązywaniu złożonych ofert: azbest, środowiska i innych potencjalnie kontrowersyjne stwierdzenia.

Twój biznes nigdy nie wychodzi z naszych rąk. Nie możemy zlecić obsługę swojego maklerskiego. Każdy z administracyjnych operacji, które otrzymujemy, monitorowane i kontrolowane w odniesieniu do naszych kluczowych docelowych wskaźników od początku do końca. Kiedy ufasz Dagaz dostaniesz Dagaz : nasi ludzie, nasze procesy, i nasze wspólne zobowiązanie do sukcesu klienta.

Mniej badań, tym szybciej pieniądze. Nasze zaawansowane technologie platformy przyspiesza utratę raportowania i przetwarzania roszczeń. Pytania ciągle pisał, zanim staną się one problemami, więc dolary reasekuracji przepływu, jak powinien. Gdy pojawiają się trudności, będzie nasz biznes, aby je rozwiązać, jako swojego adwokata. Nasze podejście kolekcji niezawodny i dokładny.

Klienci Dagaz się spodziewać pełnej kosztów osada. Oprócz śledzenia każdego roszczenia i na własny koszt, w naszej bazie danych, analizuje płatności działalności każdego na świecie. Dla klientów, którzy robią biznes, musimy zapewnić międzynarodowych norm prawnych, w tym traktowanie wszystkich wymogów ubezpieczeniowych w naszym systemie akredytywy.

Obsługi Klienta

  • Śledzenie i rachunkowość
  • Tekst umowy
  • Przetwarzanie wniosków
  • Sterowanie proporcjonalne umowa
  • Osiedli

Ponad 500 specjalistów i pracowników
Na Podstawie:
Nowy Jork, Londyn
Biura na całym świecie

Kontakty

John Канавана
Szef globalnej SSG
P: +1.201.284.5182
E: John.Канавана

Terry Pitch
Rozdział SSG Ameryce Północnej
P: +1.206.621.2907
E: Terry.M.Pitch

Roy Maddison
Rozdział CSS w wielkiej Brytanii
P: +44.13.7650.6612
E: Roy.Maddison

Julie NG
Rozdział SSG regionie Azji i Pacyfiku
P: +65.6922.1921
E: Julie.NG

Gerardina Отейса
Rozdział CSS w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach
P: +52.55.9140.7036
E: Gerardina.Отейса

Obsługi Klienta

  • Śledzenie i rachunkowość
  • Tekst umowy
  • Przetwarzanie wniosków
  • Sterowanie proporcjonalne umowa
  • Osiedli

Ponad 500 specjalistów i pracowników
Na Podstawie:
Nowy Jork, Londyn
Biura na całym świecie