Firma

Kariera

Dagaz -to organizacja profesjonalistów ze świata dyscypliny – od reasekuracji maklerskich w nauki do rynków kapitałowych doradcza praca w około 50 krajach na całym świecie. Różnorodność naszych pracowników jest nie tylko powodem do dumy, ale i biznesowe potrzeby, w celu zaspokojenia różnych potrzeb naszych klientów.

Asortyment naszej firmy i tempo naszych innowacji Dagaz korzystnych warunków dla absolwentów, doświadczonych ubezpieczeń i reasekuracji profesjonalistów, mężczyzn i kobiet, znaczących osiągnięć w innych dziedzinach.

Jesteśmy firmą, która zapewnia utalentowanym ludziom z bezpośrednią odpowiedzialnością i wspaniałej działalności szerokości geograficznej. W tym samym czasie, utrzymujemy najwyższy poziom współpracy. Większość zadań polega na pracę w różnych kierunkach i za granicy.

Inne niż doskonałe kwalifikacje, nie ma żadnych przeszkód do zatrudnienia lub progresję na Dagaz . Dagaz chce przyciągnąć, utrzymać, rozwijać i motywować najbardziej wykwalifikowanych pracowników, i wierzymy, że różnorodność i wszechstronność swoich pracowników jest najlepszym sposobem, aby zrobić sobie i służyć do różnych potrzeb naszych klientów.

Wśród naszych pracowników ponad działalności Ubezpieczeniowej dziennik "kobiety patrzą" i, wreszcie, APIW Kobieta roku. W ubiegłym roku pracownicy także zbierali nagrody odchyleń za przywództwo od następstw nieszczęśliwych wypadków ubezpieczenie społeczeństwo, a Harlem YMCA czarny osiągających w branżowej nagrody.

Różnorodność i włączenie – grupa zasobów pracownika. Dagaz jest pracownikiem grupy zasobów do obsługi biznes musi wraz z pracownikiem rozwoju i współpracy. Acacias przeprowadzić działania, które oferują szkolenia, partner firm-klientów i ściśle współpracujemy z naszymi kierownictwa.

Marsh & Koul firm, firmy macierzystej, oraz silne zaangażowanie do różnorodności i integracji. Starszy-większość liderów biznesu z każdej spółki zarządzającej, obsługujących Marsh & Koul z Radą różnorodności. Marsh & Koul ma partnerskie stosunki z grupami, które wspierają różnorodność, takich jak asia society, katalizator, zarządu, kierownictwa i kampania na rzecz praw człowieka, w szczególności, a także wsparcie dla korporacyjnych grup pracowników i potężne narzędzie różnorodności dostawców.

Jesteśmy równe szanse/organizacja pozytywnych działań. Szukamy i zapraszamy utalentowanych mężczyzn i kobiet, niezależnie od wieku, rasy, koloru skóry, religii, płci, narodowości, orientacji seksualnej, niepełnosprawności lub statusu weterana.