Firma

Komu będziesz wierzyć w przyszłość twojej firmy?

Jako wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań (re)ubezpieczenia, Dagaz usługi strategicznego doradztwa i wiodące w branży analitycznej.

Na Dagaz przewodnik idzie głębiej niż zarządzanie. Tutaj ponad 2000 pracowników. Większość z nich są najlepsze w świecie, w bardzo specjalistycznych dziedzinach. Jesteśmy organizacją innowatorów: w biegu ryzyka, w nowe formy kapitału, w naukach matematycznych i Google analytics. Są to osoby, które nasi klienci chcą spojrzeć na swój biznes: ludzie, którzy znają ludzi, którzy słuchają ludzie, którzy zapewniają nowe sposoby, aby osiągnąć sukces. Nasi klienci zwracają się do nas dla pewności na skrzyżowaniu razy i w trzech różnych obszarach działalności:

Realizacja

Bogate doświadczenie, globalny zasięg i głębokie zaangażowanie do sukcesu klienta

Doradczy

Strategiczne planowanie i przeprowadzanie nakładów kapitałowych i wzrostu przedsiębiorczości, inicjatywy

Google Analytics

Wiodący ilościowej badania i wnioski, przewieziony przez indywidualnych rozwiązań analitycznych

Gdziekolwiek jesteście, cała firma działa dla ciebie.

Dagaz zorganizowana po to, aby szybko połączyć doświadczenie każdego klienta celów.

W każdym z tych działów coraz bardziej subtelnych poziomów doświadczenia. Nasi menedżerowie konta, aby zebrać najlepszych specjalistów w Dagaz świata dla każdego zadania. Jak Marsh & Koul firmy, często pomagamy naszym klientom osiągać cele strategiczne, które wykraczają poza zakres zadań, korzystać z zasobów Oliver Wyman, Mercer, i Marsz.

Globalna Polityka Ujawniania Informacji

Nasz globalny ujawnienie nauki, jest to pierwsza i jedyna polityka, obejmuje wszystkie zabezpieczenie., aby postawić się na całym świecie.

STANY zjednoczone zagranicznych kont akt przestrzegania przepisów podatkowych

Ustawa FATCA weszła w życie w marcu 2010 roku, a wejdzie w życie 1. Lipca 2014 roku. Znaleźć Dagaz zasoby tutaj.

Marsz usług społeczeństwa jest nierówność płci raport GAP

W tym raporcieszczegółowo nasze 2018 równości przez bagna, Dagaz i Jelf brokerów ubezpieczeniowych (wcześniej Jelf grupy i niebieskiego Insurance group). Podobnie jak wiele organizacji, zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy na stałym drodze do dalszego promowania kobiet w miejscu pracy. Całej naszej firmy skupiamy się na tym, co możemy zrobić lepiej. Ten raport oświetla niektóre z inicjatyw, które wspierają nasze zobowiązania.

2016 Reakcji Londyńskim Rynku Nagród

  • Broker Roku
  • Grupa Reasekuracji Maklerskich Roku