Zarządzanie Ryzykiem

Ciągłości, odpowiedzialności i przejrzystości, od początku do końca.

Polecenia klienta Dagaz -usługa umiejętnie poruszać się w trudności pokrycie sprawozdawczości, ewidencji i rozliczeń w każdym zawodzie i na każdym rynku na świecie. Wiesz, jak twój biznes z nami stojąc w każdej chwili.

Doświadczenie w krytycznych miejscach pomaga operacji praktycznie bez tarcia. Wspieramy zespół obsługi klienta, które zajmują się wyłącznie doborem reasekuracji. Ponadto, jesteśmy wiodących konsultantów wymagania, które specjalizują się w rozwiązywaniu złożonych ofert: azbest, środowiska i innych potencjalnie kontrowersyjne stwierdzenia.

Twój biznes nigdy nie wychodzi z naszych rąk.
Nie jesteśmy outsourcing obsługa rachunek maklerski reasekuracji. Każdy z administracyjnych operacji, które otrzymujemy, monitorowane i kontrolowane w odniesieniu do naszych kluczowych docelowych wskaźników od początku do końca. Kiedy ufasz Dagaz , można uzyskać Dagaz : nasi ludzie, nasze procesy, i nasze wspólne zobowiązanie do sukcesu klienta.

Mniej badań, tym szybciej pieniądze.
Nasze zaawansowane technologie platformy przyspiesza utratę raporty i obsługi roszczeń. Pytania ciągle pisał, zanim staną się one problemami, więc dolary reasekuracji przepływu, jak powinien. Gdy pojawiają się trudności, będzie nasz biznes, aby je rozwiązać, jako swojego adwokata. Nasze podejście kolekcji niezawodny i dokładny.

Klienci Dagaz się spodziewać pełnej kosztów osada.
Oprócz śledzenia każdego roszczenia i na własny koszt, w naszej bazie danych, analizuje wskaźniki płatność każdego na świecie. Dla klientów, którzy robią biznes, musimy zapewnić międzynarodowych norm prawnych, w tym traktowanie wszystkich wymogów ubezpieczeniowych w naszym systemie akredytywy.

Umowa, obowiązująca za horyzontem.

Początkowo wiele sprawdzone słowa w dzisiejszym umów reasekuracji ma na celu Dagaz w oczekiwaniu na nowe możliwości. To nigdy nie było ważniejsze. Nasz techniczny kontraktu ekspertów, aby zapewnić pewność, jasność, pomagając klientom przewidzieć i aktywować – trendy w technologii, społeczeństwa i kraju.