Zarządzanie Ryzykiem

Jak dokładnie chcesz być?

Kompleksowe doradztwo i możliwości operacyjne w celu zapewnienia noclegów osiągnięcia celów strategicznych. Zaawansowana analityka uprościć problem ubezpieczeniowych, cen, rezerwacji i zarządzania ryzykiem katastrof.

Obsługa klienta jest podstawową dyscypliną tutaj. Reasekuracji reklamacje są rozpatrywane w trybie pilnym i zamieszkał z wysyłką. Żadna część usług Dagaz wsparcia na outsourcing, lub w morzu. Twój biznes nigdy nie wychodzi z naszych rąk.

Destylacja danych, zrozumienie

Blok biznes-Dagaz inteligencja rozwija najlepsze prace naukowe w naszej branży. Z baz w Londynie, Singapurze i Nowym Jorku, zespół prowadzi nieustające studia globalnych, regionalnych i lokalnych rynków, a rządy, które ich dotyczą. To głębokie zrozumienie dynamiki rynku strategiczne decyzje, które prowadzą klientów Dagaz przodu w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym.

Przezroczysty symulacja kapitał dla twojej firmy

Holer® - jest to ryzyko i kapitał rozwiązanie narzędziem, które pomaga kierownictwu oceniać i redukować ryzyko największe znaczenie dla ich działalności. Platforma zapewnia kompleksowe modelowanie ubezpieczeń na życie rezerwy, katastrofy, kredytowych i inwestycyjnych ryzyka dla pełniejszego przedstawienia wpływu i adekwatności kapitałowej.