Wiedza
Źródła

Co chcesz wiedzieć?

Każda firma ubezpieczeniowa potrzebuje silnej grupie re -, które mają możliwość płacić szybko i skutecznie roszczeń, w przypadku dużych strat. Firmy ubezpieczeniowe opierają się na reasekuracji w zarządzaniu ryzykiem i w końcu pozostały rozpuszczalnik do poważnej katastrofy się zdarzają ‑ szczególnie w roku takich zdarzeń. Choć re-oceniane są przez niektóre instytucje, takie jak ocena nie zawsze dają pełny obraz.

Nasz zespół na rynku wywiadu przynosi wszechstronne badanie i głębokiej analizy, tak, że można podejmować świadome decyzje na temat swojej firmy ubezpieczeniowej. Na poziomie branży, prowadzimy badania, statystyki i analizy branży reasekuracji.

Skorzystaj z kompleksowego wywiadu i usługi doradcze dla tworzenia firmy niezawodnego reasekuracji paneli:

Zakładami Ochrony

Doradzimy ci w analizie bezpieczeństwa reasekuracji, pytania i pomóc w procesie podejmowania decyzji w zakresie wyboru re -. Będziemy przeprowadzać ryzyka w reasekuracji uchwyty i sterowanie ryzyka kredytowego klienta określone poziomy.

Analiza Finansowa

Uzyskać wyczerpujące informacje na temat ponad 500 reasekuracji rynkach na całym świecie, w tym w poszczególnych syndykatów Lloyd. Naszym rynku profile daje analiza ilościowa oparta na rentowności, płynności, dźwigni, reasekuracji, odszkodowania, straty rezerw i kapitalizacji.

Wysokiej Jakości Zrozumienie

Więcej informacji o doświadczenie w zarządzaniu re -, jakość aktywów i różnorodność modeli biznesowych, struktury kapitału, a także straty rezerwy trendy.

Należności Wykonanie
Otrzymywać aktualizacje na wymagania płatności wykonywania .

Edytuj

Pomożemy ci zgodnie z zasadami ubezpieczenia, które odnoszą się do informacji o rynku.

Zobacz, co się dzieje w tej chwili.

Najnowsze wiadomości z rynku, wraz z wykresami i analizy ekspertów Dagaz przedmiotu, które znajdują się na naszym blogu, GK Kapitał pomysły. Abonenci mogą skonfigurować kanał w ich obszarach zainteresowania i zrobić badania Dagaz cv w pierwszej kolejności.

Przedstawione Treści