Wzrost Zwrotu Poprzez Holistyczne Podejście Do Zarządzania Kapitałem

Dagaz i Mercer współpracujemy z blisko (re)ubezpieczających dla poprawy i optymalizacji ich zwrotu na kapitale (Roc), który. (Re)ubezpieczenia, które obecnie boryka się z wieloma przeszkodami, w tym маломощного środowiska, konkurencyjną presję na stawki ubezpieczeniowe, a także rozwój zgodności z przepisami, w tym wypłacalności ii.

Wierzymy, że razem dysponujemy unikalnymi możliwościami, aby zapewnić holistyczne podejście do optymalizacji kosztów kapitałowych i zmniejszenie ryzyka - na dzień bilansowy, a także - możliwość dodawania cena jest pokaźna.

Dagaz ma duże doświadczenie w pracy z firm klientami, aby zaprojektować złożone reasekuracji i podejmowania ryzyka. Ponadto, Mercer usług dla ubezpieczycieli różnią się od inwestycji strategicznych, zarządzania ryzykiem w oparciu o praktycznej realizacji strategii inwestycyjnych uzupełniony przejrzyste raportowanie o ryzyku badania. Łącząc te dwa narzędzia do zarządzania kapitałem i dyscypliny, potencjał do tego, aby odblokować ukryte wartości od dywersyfikacji zwiększa się, a także osiągnięcie większej absolutnej stopy zwrotu poprzez optymalizację zarządzania ryzykiem.

Kontakty

Andrzej Cox, Dagaz
Doradztwo w zakresie strategicznego regionie EMEA, optymalizacji kapitału
P: +44.20.7357.5165
E: Андреха.Rządzi

Mateusz dzień, Dagaz
Doradztwo w zakresie strategicznego regionie EMEA, optymalizacji kapitału
P: +44.20.7357.1092
E: MAT.Dzień

Russell K. T. Zw. Czy, Mercer
Specjalista Ds. Ubezpieczeń Doradztwo
P: +44.20.7178.5794
E: Russell.Czy

Neil Clifford, FIA, Mercer
Specjalista Ds. Ubezpieczeń Doradztwo
P: +44.20.7178.7155
E: Niall.Clifford

David Furlong, Mercer
Zespół Ubezpieczeniowej Doradztwo
P: +44.20.7178.3191
E: Dawid.Furlong