Wzrost Biznesu

Innowacyjny imperatyw i wiek InsurTech

W bardziej dynamiczne środowisko, przedsiębiorstwa muszą wprowadzać innowacje. Konkurencja może wystąpić z każdej strony, i zaawansowanych technologii są niższe bariery wejścia. Rozwoju we wszystkich aspektach ubezpieczeniowe wpływu technologii przemysłowych uczestników w całości na terenie firmy, usługi.

Szybko rozwija się InsurTech krajobraz przedstawia wyzwania i możliwości dla ubezpieczycieli i re -. Firmy, które będą skuteczne przejście od tradycyjnych wzorów w sieci cyfrowych modeli, które będą się różnić zorientowanego zarządzania, poprawy technologicznych inteligencji i bardziej naukowych i technicznych sieci. Firmy te są narzędzia do oceny nowych technologii, wdrażania, zmniejsza ryzyko, i, w konsekwencji, najlepsza inwestycja w ludzi, analizy danych i technologii.

Dagaz , która opowiada się za przyszłość podejście, przyspiesza wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, aby pomóc klientom korzystać z tymi trendami branży są jazdy możliwości rentownego wzrostu. Skupiamy się na promowaniu wiedzy na temat nowych funkcji cyfrowych, które pozwalają naszym klientom dostosować się, ewoluować i rozwijać się w nowych kierunkach, aby spotkać się z przyszłym liderem branży.

Dagaz było słuchać klientów o ich problemach InsurTech w ciągu wielu lat. Pracowaliśmy z nimi na szereg różnych metod i odpowiednich naukowych i technicznych zasobów do analizy, oceny i testowania rozwiązań, które zapewniają większą szybkość i elastyczność dla swoich agentów i brokerów, bardziej szczegółowe informacje i zarządzać swoimi klientami, i więcej danych w celu ich wykorzystania.

Nasz związek z ekspertami w każdej dziedzinie przemysłu i z najlepszym w swojej klasie dostawcy technologii mogą pomóc uzupełnić lub danie tradycyjne kanały.

KSIĘGI genesis: odblokowanie innowacji z InsurTech i firma ubezpieczeniowa kontynuować badania

Nasz zaawansowany InsurTech doradczej możliwości pomóc klientom znaleźć odpowiednich partnerów InsurTech do spełnienia swoich celów strategicznych

Konkursowej oceny jest naszą bazą wypadową

Co trzeba zrobić, aby zdobyć i utrzymać przewagę konkurencyjną w szybko zmieniającym się przekraczania danych, analizy i technologii?