Wzrost Biznesu

Jaki jest prawdziwy potencjał ?

Dagaz znajduje się w wyjątkowej sytuacji, aby zaoferować doświadczenie, że rynek микрострахования musi się rozwijać i produkować znaczne społeczne korzyści dla struktur państwowych i wyników finansowych dla (re)ubezpieczenia. Podczas gdy jest zasiłek socjalny, ja także daje perspektywy wzrostu dla branży. W rzeczywistości, według szacunków ekspertów, nagród, których może przekroczyć 40 miliardów.Z. w przyszłości dolarów.

Innowacyjny, wspólnej decyzji długoterminowych zadań.

Dagaz pomaga w rozwoju przemysłu należy do obiektu, przeznaczonego do tworzenia rynku ubezpieczeń biednych. Cztery wiodących firm ubezpieczeniowych, które popełnili finansowego i kapitału ludzkiego dla rozwoju rynku i pomóc w dostarczaniu rozwiązań dla długoterminowych barier: zakres, podział, wycena bez informacji, edukacji i pomiar wpływu społecznego. Zwykły model biznesowy odtwarzany w różnych krajach i, w rzeczywistości, może być stosowany do rozwiązywania zadań innych branż w skali państwowej polityki.

Projektowanie, rozwój i wdrażanie innowacyjnych i инклюзивных rozwiązań dla transmisji ryzyka, które działają na skalę. Dagaz które służą jako portalu dla globalnych zagrożeń i reasekuracji rynku organizacji, które działają w społecznościach o niskich dochodach na całym świecie. W ścisłej współpracy z różnymi klientów sektora publicznego, w tym banki rozwoju, władze państwowe i organizacje pozarządowe – GK mikro-rozwiązania do zarządzania ryzykiem® opracowała zestaw produktów i usług, przeznaczonych do rozwiązywania problemów społecznych zarządzania ryzykiem w ekonomicznie zrównoważony sposób. GK analityka®, który jest używany w najbardziej zaawansowanych na świecie katastrofy modeli i metod актуарных ceny i wsparcie wykorzystania takich ryzyka za pomocą naszej globalnej sieci pośredników.

Uwzględnieniem rozwiązań w zakresie zarządzania ryzykiem dla MFI klienci zawierają tradycyjne kwoty wymiany i эксцедентного reasekuracji, a także uzgodnionych parametrów ryzyka transmisji struktur.

Rola Dagaz w

  • Wykorzystuje globalne wiedzę do rozwiązywania lokalnych problemów
  • Budynek w rynku
  • Finansowanie opracowania strategii ryzyka
  • Poprawić stabilność i niezawodność pracy
  • Opracowanie i wdrożenie nowych produktów