Wzrost Biznesu

Gdzie masz na dochodowy wzrost?

Dzień Dagaz w dzień udziału w każdy znaczący rynek USA cenne źródło informacji dla klientów studiuje geograficzna ekspansja. Nasza strategiczna grupa doradcza może pomóc na każdym etapie planu ekspansji na rynku, od wstępnej analizy szerokiego obszaru geograficznego w celu zidentyfikowania potencjalnych partnerów, kanały dystrybucji i potrzeby w klatkach na określony rynek docelowy.

Jako narzędzie do nowego wejścia na rynek, Dagaz pomaga swoim klientom wykonywanych na każdym etapie.

Możemy poinformować was o cenach, elba, i opcje dla długoterminowej rentowności prawie wszystkie komercyjne placu. Dla większości naszych klientów, Dagaz jest idealnym pomostem w nowe obszary geograficzne. Łączymy zrozumienie istniejących operacji każdego klienta z użytkownikiem pojęcia o rynkach w rurociągu.

Możemy pomóc ci zrobić biznes, gdzie prowadzimy działalność. W Dagaz polecenie służy do rozbudowy swojego zespołu zarządzającego, tak jak ostrość przesuwa się od analizy, planowania, realizacji. Robimy więcej, niż zidentyfikować na rynku zasobów, które są potrzebne, możemy pomóc rozwijać silne, dochodowe partnerstwa, tworzące wartość z każdym rokiem.


Dagaz pomaga klientom z wielopoziomowe zadania, wejście na nowy rynek, od wstępnej oceny do realizacji.

Wiedza lokalna
Udane wyjście wymaga kompleksowego zrozumienia otoczenia biznesu, prawne i społeczne prądy, politycznego klimatu i infrastruktury fizycznej.

Rozwoju można osiągnąć modelu operacyjnego
Wejścia modelu biznesowego firmy, która obejmuje kilka kanałów dystrybucji, wraz z towarzyszącymi kosztami i technologii, i zdolność do innowacji na rynku i wybrać najlepszych specjalistów.

Plan realizacji
Dagaz działa w ścisłym kontakcie z kierownictwem klienta do opracowania kompleksowego strategicznych i operacyjnych planów i pomoc w realizacji tych zadań.