Wzrost Biznesu

Solidną podstawę dla złożonych obiektów trwałe w budowie.

Nowe źródła kapitału do reprezentowania firmy ubezpieczeniowej, nowe sposoby, aby zdywersyfikować swoje bilanse, ale równanie dywersyfikacji jest bardziej skomplikowane. Każde źródło kapitału ma swoje zalety, ograniczenia i zagrożenia. Nasza rola polega na tym, aby zapewnić wyraźne wyświetlanie wszystkich dostępnych alternatyw i gdzie one pasują do każdego klienta ogólnej strategii wzrostu.

Dagaz pomaga firmom ubezpieczeniowym w celu zapewnienia maksymalnej rentowności z uwzględnieniem ryzyka, a także zmniejszyć koszt kapitału. Pomagamy firmom ubezpieczeniowym w opracowaniu optymalnej struktury dla ich reasekuracji i zabezpieczanie programów: równoważenie strony przeciwnej, kapitał, zasoby i czas trwania umowy.

Dagaz -to asortyment i wyrafinowanie, aby pomóc firmom ubezpieczeniowym opracować stałą strukturę kapitału z kombinacji stałych i rynkowej wartości kapitału, w tym obligacje związane z ubezpieczeniem papierów wartościowych, wózki boczne, zabezpieczone zakładami środkami i przemysł-loss zlecenia.

Konsultanci, które już istnieją. Dzięki swojemu doświadczeniu w tradycyjnej i alternatywnej transferu ryzyka, Dagaz zespół przynosi bogate doświadczenie w pracy z firmami ubezpieczeniowymi.

Rtg Kosztów Kapitału

Podstawy Dagaz kapitał tranching, co pomaga klientom mierzyć i zwiększać swoją wartość kapitału, ocena sprawności zamówień reasekuracji, i formą, optymalnej struktury kosztów w przyszłości. Gumtree model oblicza koszt re-kapitału, warstwa za warstwą, aby stworzyć bardziej wyraźne, bardziej skuteczne obraz dla naszych klientów.